Warunki otrzymania dostępu PREMIUM

Wszystkie samorządy powinny już otrzymać od nas pełne informacje dotyczące warunków uruchomienia dostępu PREMIUM. W ofertach znajdują się wskazówki logowania, które umożliwiają przeglądanie zawartości całej strony do 26 grudnia 2021 roku. Jeżeli nie mają Państwo tych informacji, prosimy o kontakt z nami za pomocą specjalnych formularzy znajdujących się na naszej stronie.

Zdajemy sobie sprawę, że każde miasto, gmina lub instytucja np. szkoła może mieć inne potrzeby dotyczące ilości aktywnych kont, dlatego przygotowaliśmy 4 plany pakietowe uwzględniające zarówno mniejsze samorządy i miejscowości, jaki i duże miasta.

W przypadku chęci udostępnienia materiałów filmowych jeszcze większej liczbie użytkowników przygotujemy specjalny, indywidualny plan umożliwiający dostęp do serwisu. Samorządy, które biorą udział w realizowanych przez nas programach i kampaniach profilaktyczno-edukacyjnych mogą skorzystać z preferencyjnych warunków dostępowych.

Czekamy na Państwa zgłoszenia, które można wysyłać do nas za pomocą formularza znajdującego się na stronie, e-mailem, faxem lub pocztą.

Formularz zgłoszeniowy

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do przetworzenia zamówienia, zapewnienia obsługi w całej witrynie oraz do innych celów opisanych w naszej Polityce prywatności